Przejdź do treści

Harmonia, naturalność i styl! Czyli jesienna aranżacja stołu z Fyrklövern

Jesienna aranżacja stołu z Fyrklövern

Perfekcyjnie łączy elementy rustykalne z nowoczesnością. Jest prosta, a jednocześnie subtelnie elegancka i pełna wyrafinowanego stylu. Krzemionka, bo o niej mowa, daje niezwykłe możliwości aranżacyjne. A ponieważ sama w sobie wyraża tęsknotę za naturą, doskonale komponuje się z naturalnymi kolorami i materiałami. Jesień zapewnia nam szczególną ich obfitość, dlatego właśnie teraz warto zainspirować się ich pięknem. Kolekcja stoneware Fyrklövern PEPPER sprawdzi się tu doskonale, jako baza do stworzenia pełnych uroku aranżacji stołu. Ciepłe beże, przytulne brązy, rdzawy pomarańcz, głębokie bordo czy butelkowa zieleń – barwy jesieni aż się proszą, by „zabrać” je do domu. Dlatego przygotowując dekoracje stołu najlepiej zaufać teraz naturze, która jest źródłem spokoju, równowagi i poczucia komfortu. Warto też sięgnąć po materiały, które swe piękno i wyjątkowość czerpią właśnie z niej. A takim materiałem jest bez wątpienia krzemionka.

Harmonia z charakterem

Kolekcja stoneware Fyrklövern PEPPER jest wytwarzana w Portugalii, w fabryce działającej zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji. Elementy serwisu są wykonywane ręcznie, a szkliwienie zapewnia im unikalne wykończenie i wysoki połysk. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a przy tym tworzą razem zachwycającą całość. Efekt jest prawdziwy i żywy, a najwyższa jakość krzemionki gwarantuje, że Fyrklövern PEPPER przez lata będzie cieszyć oczy domowników, zarówno na co dzień, jak i od święta.

Kolekcja PEPPER to stonowane odcienie szarości, z ciemniejszymi elementami. W towarzystwie takich kolorów jeszcze bardziej wybrzmiewa piękno prawdziwego złota, którym malowane są krawędzie wybranych, jasnoszarych elementów serwisu.

W jesiennej aranżacji elementy kolekcji warto zestawić z kieliszkami o złoconych brzegach i eleganckimi, najlepiej także złotymi, sztućcami. Do tego obrus z naturalnego materiału i drewniane podstawki. Nie może zabraknąć delikatnych świeczników, a także jesiennych dekoracji w postaci dyń czy liści, zachwycających kompozycją swych odcieni. Rozłożone na stole lub umieszczone w wazonach będą dodatkowym hołdem dla natury. A efekt? Prosty, harmonijny, przytulny, a przy tym wyjątkowo stylowy! Idealny na jesienno-zimowe spotkania.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *