Przejdź do treści

Liderzy Optymalizacji Produkcji w Warszawie

Liderzy Optymalizacji Produkcji w Warszawie

7 marca odbędzie się kongres poświęcony wyzwaniom w zarządzaniu zakładem produkcyjnym. Udział w spotkaniu w Hotelu Mercure Warszawa Centrum potwierdzili wiodący producenci żywności i napojów. Hochland Polska został Partnerem Branżowym wydarzenia.

 „Liderzy optymalizacji produkcji” to kongres organizowany przez Bikotech, wydawcę magazynów „AGROindustry” oraz „Nowości handlowe”. W trakcie jego trwania zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania, a zaprezentują je osoby o najwyższych kompetencjach, czyli dyrektorzy techniczni, szefowie techniki, główni inżynierowie i mechanicy zakładów produkujących żywność. W czasie prelekcji poruszone zostaną takie tematy, jak: mądra gospodarka energią w zakładzie produkcyjnym, optymalizacja zużycia mediów, ślad węglowy, handel emisjami czy finansowanie inwestycji. 

Firma Hochland Polska nie tylko została Partnerem Branżowym wydarzenia, ale jej przedstawiciele – Żaneta Georgiew i Dariusz Sadowski – wezmą aktywny udział w pierwszym panelu. Prelekcja pt. „Odpowiedzialność to podstawa” dotyczyć będzie projektów inwestycyjnych zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej w Hochland. Hochland stawia na produkty o minimalnym śladzie ekologicznym, a gospodarka cyrkularna pozwala zachować środki do życia dla naszych dzieci i wnuków – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. I dodaje: Naszym celem do 2025 roku jest redukcja śladu węglowego w zakładach o 50%, 100% opakowań nadających się do recyklingu oraz to, aby 70% dostawców mleka miało najwyższą kategorię w zakresie dobrostanu zwierząt. Już teraz, dzięki optymalizacji wielu procesów, udało się nam osiągnąć efekt ekologiczny w postaci zmniejszania zużycia energii cieplnej, a co za tym idzie obniżenia emisji dwutlenku węgla o setki ton rocznie. Stopniowo zmniejszamy także zużycie energii elektrycznej, wody użytkowej i nie zapominamy o poprawie klimatu akustycznego.

Aktualna agenda kongresu dostępna jest na stronie: https://www.agroindustry.pl/index.php/2023/01/03/liderzy-optymalizacji-produkcji/.

Źródło: materiały prasowe firmy Hochland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *