Przejdź do treści

Sokołów promuje sport wśród najmłodszych

Sokoliki CUp

Firma Sokołów, która od lat podejmuje wiele działań jako mecenas sportu, po raz kolejny promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Producent linii Sokoliki ponownie został sponsorem turnieju piłki nożnej dla najmłodszych Sokoliki Cup. To druga edycja tych rozgrywek, organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Tegoroczne eliminacje, które są prowadzone w województwie mazowieckim, już wystartowały, a ich wielki finał – z udziałem Łukasza Fabiańskiego, ambasadora Akademii Sokolika – odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie.

Promocja zdrowego trybu życia jest na stałe wpisana do realizowanej przez firmę Sokołów strategii CSR. – Prowadzimy szeroką edukację w tym zakresie, podkreślając, iż aktywność fizyczna połączona z odpowiednio zbilansowaną, pełnowartościową dietą stanowią filary zdrowego trybu życia – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. – W szczególny sposób kierujemy ten przekaz do najmłodszych. Najlepszy efekt przynoszą naszym zdaniem te działania, dzięki którym mają oni możliwość osobistego zaangażowania się w ulubione formy sportu – a taką dyscypliną jest bez wątpienia piłka nożna. Dlatego już po raz drugi, jako sponsor tytularny, wspieramy organizację turnieju Sokoliki Cup.

Sokołów S.A. wdraża kolejne proekologiczne rozwiązania

Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A

Sokoliki Cup to turniej piłki nożnej dla dzieci w kategorii U-10 (czyli aktualnie dla rocznika 2013), organizowany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Udział w nim jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Obecnie trwają eliminacje do turnieju, prowadzone pod hasłem „Graj o marzenia”, w 8 lokalizacjach województwa mazowieckiego – Grójcu, Karczewie, Płocku, Łomiankach, Sokołowie Podlaskim, Serocku, Przasnyszu i Komorowie. Wielki finał rozgrywek odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie. To wydarzenie połączone będzie z rodzinnym piknikiem, a sportowym emocjom towarzyszyć będzie wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o młodych kibicach.

To już druga edycja rozgrywek „Sokoliki Cup”. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział ponad 120 drużyn, czyli blisko 1 700 młodych sportowców. Do turnieju głównego zakwalifikowało się 16 drużyn. Finałowe spotkania rozegrane zostały na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie, a na ich uczestników czekały nie tylko ogromne sportowe emocje, ale i niespodzianka – ich zmagania wspierał bowiem obecny podczas wydarzenia znakomity piłkarz i wielka osobowość świata sportu, Łukasz Fabiański, ambasador Akademii Sokolika. Nie zabraknie go również podczas tegorocznego finału.

Prezes Zarządu Sokołów S.A., Bogusław Miszczuk podkreśla: Pełnowartościowa, odpowiednio skomponowana codzienna dieta dostarcza sił i energii niezbędnych do aktywności fizycznej. Dlatego nasze Sokoliki – czyli przekąski mięsne o czystym składzie, wysokiej mięsności i odpowiedniej zawartości białka – tak idealnie pasują do wydarzenia, jakim jest turniej Sokoliki Cup. Przekonujemy, że warto grać o marzenia i wspieramy w tym najmłodszych adeptów piłki nożnej. Sokoliki Cup to szansa na wspaniałą, sportową przygodę i pełną pozytywnych emocji rywalizację, jak i najlepsza zachęta do zdrowego trybu życia.

Mat.prasowe. Sokołów S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *