Przejdź do treści

Współpraca

W czym Ci mogę pomóc?

Brakuje Ci pomysłu na social media?

Nic straconego. Od ponad 6 lat tworzę treści na social media oraz stronę internetową. Pomogę w zakresie wiedzy specjalistycznej, jak również lifestylowej. Wspólnie opracujemy treści dopasowane do Twojej marki. A Ty nie będziesz więcej tracić swojego czasu. Zajmiesz się pilnymi sprawami, rodziną czy hobby.

Może brakuje Tobie lub Twojemu zespołowi wiedzy specjalistycznej?

Jestem doktorem agronomii w dyscyplinie rolnictwa i ogrodnictwa, a także magistrem biotechnologii. Nie straszne mi zagadnienia związane z genetyką roślin, biochemią, mikrobiologią, fizjologią roślin, a także uprawą. Interesuje mnie żywność, jej produkcja oraz prozdrowotne właściwości. Mam gospodarstwo rolne o produkcji roślinnej. Jestem też autorką ponad 200 artykułów (możesz sprawdzić w zakładce Poznajmy się bliżej! o czym pisałam). Jestem też współautorką 10 publikacji książkowych. Moje doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z pewnością Ci pomoże. Jeśli nie masz pomysłu na treści, szkolenia lub też argumentację produktów napisz lub zadzwoń do mnie. Wspólnie opracujemy plan działania, a Ty nie będziesz tracił swojego czasu na długotrwałe zbieranie wiedzy.

Czy mogę napisać dla Ciebie artykuł?

Bardzo chętnie! Wiem, że pisanie artykułów, ulotek, poradników, ebooków może być trudne. Często brakuje nam pomysłów, nie wiemy jak zacząć, mamy wiele innych obowiązków lub nie lubimy pisać. Wiele osób traci też czas na wymyślanie tekstów, dlatego mają opóźnienia w projektach i mniej czasu dla rodziny i przyjaciół. Ty też tak masz? Dlatego bardzo chętnie napiszę artykuł, poradnik lub …. to zależy od Ciebie. Mam 14-letnie doświadczenie w pisaniu i tworzeniu materiałów szkoleniowych. Byłam redaktorem wydania książek i czasopism. Zaufaj moim umiejętnościom!

Czy mogę wystąpić u Ciebie na szkoleniu?

Tak. Chętnie przedstawię dla Twojego zespołu zagadnienia w sposób przystępny i zrozumiały. Występowałam na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Prowadziłam też przedmioty dla studentów. Przez sześć lat uczyłam też dzieci, młodzież i dorosłych języka angielskiego.

Może brakuje Ci motywacji lub nie wiesz, jak rozwiązać swój problem?

Od wielu lat interesuję się rozwojem osobistym, zarządzaniem sobą w czasie i mentoringiem. I może zapytasz po co rolnikowi/naukowcowi potrzebny jest rozwój osobisty?

Po to by realizować się, być efektywnym, pracować nad swoją marką osobistą, spełniać marzenia, godzić życie rodzinne z biznesowym. W moim życiu rozwój osobisty pozwolił na zdobycie tytułu doktora, napisanie wielu książek i artykułów, a także czynnym udziale w życiu rodziny. Czasami drobna zmiana pozwala uzyskiwać coraz lepsze wyniki. Chcę się ciągle rozwijać i wzrastać. Ty też tak możesz. Zadzwoń do mnie i porozmawiaj.

Możemy współpracować!

e-mail

wspolpraca@manageragrobizesu.pl

numer telefonu

514287550