Przejdź do treści

Celebruj wyjątkowe chwile jesieni

Celebruj wyjątkowe chwile jesieni

CELEBRATION to jeden z kultowych serwisów w ofercie Fyrklövern. Nie bez powodu! Ta luksusowa biała porcelana, z ręcznie wykonanymi platynowymi zdobieniami, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pasuje na każdą okazję. Jest równie piękna, co praktyczna i stanowi neutralną bazę do tworzenia najróżniejszych aranżacji stołu. Jesienią warto zaprezentować ją w otoczeniu liści, szyszek, kasztanów czy mini dyń. CELEBRATION kocha naturalne akcenty dekoracyjne i paletę ciepłych barw.

Jesień potrafi zachwycić gamą kolorów oraz obfitością darów natury. Żółte, pomarańczowe i czerwone liście, do tego kasztany, żołędzie, szyszki i grzyby – to uroki tej właśnie pory roku, które warto przemycić do domu. Inspirowane jesienią dekoracje sprawią, że wnętrze stanie się jeszcze bardziej ciepłe i przytulne. Październikowe i listopadowe wieczory sprzyjają też spotkaniom z najbliższymi przy stole, dobrze więc zadbać szczególnie o jego aranżację. To serce domu, przy którym powstają nowe wspomnienia. Warto celebrować te chwile z Fyrklövern CELEBRATION.

Kolekcja Fyrklövern CELEBRATION została zaprojektowana przez artystkę Anne Rooslien. Elementy serwisu mają falisty kształt z ręcznie malowanymi platynowymi krawędziami, co z w połączeniu z klasyczną bielą sprawia, że stanowią doskonałą podstawę każdej aranżacji stołu. Kolekcja jest wykonana z porcelany skaleniowej.

Do jesiennej stylizacji warto wykorzystać naturalne tkaniny, jak len. Możemy też zrezygnować z obrusu czy bieżnika, zwłaszcza gdy stół jest wykonany z drewna i sam w sobie stanowi element dekoracyjny. Ułożone na nim dynie, owoce dzikiej róży, korzeń imbiru czy bukiet z suszonych roślin perfekcyjnie będą komponować się z wyrafinowanym pięknem serwisu CELEBRATION. Znalezione w parku lub na spacerze liście w odcieniach bordo i złota, jarzębina, kasztany czy orzechy dopełnią całości. Pamiętajmy, ze dzięki darom natury nasze nakrycie stołu może być jeszcze piękniejsze!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *