Przejdź do treści

Fyrklövern & Disney – wyjątkowa kolekcja!

Fyrklövern & Disney – wyjątkowa kolekcja!

Świat Disneya – pełen ciepła, radości, wyjątkowych wspomnień i wzruszających uczuć. Teraz ukochane postacie z kultowych bajek trafiły na najwyższej jakości porcelanę z wyjątkowej kolekcji Fyrklövern. To długo oczekiwana premiera na polskim rynku. Elementy tej zachwycającej serii zdobi 12 oryginalnych motywów z ulubionymi bohaterami z animacji Disneya, uchwyconymi w najsłynniejszych scenach i odzwierciedlonymi z zachowaniem najdrobniejszych detali. Zwieńczeniem całości są gwiezdne dekoracje, wykonane ręcznie z 18-karatowego złota. Kolekcja Disney Christmas Jubilee od Fyrklövern pozwoli stworzyć unikalną aranżację stołu, która ociepli atmosferę i wniesie niepowtarzalny, rodzinny nastrój w jesienno-zimowym czasie.

W czym tkwi wyjątkowość świata Walta Disneya? Wzruszające historie, niezwykli bohaterowie i przepiękne animacje, stworzone z dbałością o każdy detal – te wyróżniki z pewnością przyczyniły się do niespotykanej sławy tych filmów. To prawdziwy fenomen, łączący dziś pokolenia – bo przecież bajki Disneya kochają i starsi, i najmłodsi. Do dziś poruszają nasze serca, jak i obdarzają błogimi, pełnymi szczęścia chwilami.

Teraz niezwykła, ciepła atmosfera tego świata może być dopełnieniem każdego posiłku. A to za sprawą jedynej takiej kolekcji porcelany Disney Christmas Jubilee od Fyrklövern! Przy stole zastawionym naczyniami z tej serii, towarzyszyć nam będą ukochani bohaterowie, tacy jak Myszka Miki, Kaczor Donald, Pluto, Kopciuszek, Bambi, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Robin Hood, siostry Anna i Elsa z Krainy Lodu, Zakochany Kundel, Świerszcz Jiminy czy Mowgli i jego przyjaciele z Księgi Dżungli. Talerze obiadowe, sałatkowe i kubki są dostępne w sześciu różnych wzorach, które można dowolnie zestawiać ze sobą. A na brzegach naczyń zauważyć można postać Dzwoneczka, który wyczarowuje na nich zachwycające gwiazdki, z prawdziwego, 18-karatowego złota! Te perfekcyjnie odwzorowane wizerunki bohaterów, w najbardziej kultowych scenach z bajek są dziełem Stefana Lindhala, wybitnego szwedzkiego rysownika, jednego z niewielu certyfikowanych przez Disney Company. Jak sam podkreśla, ważne jest dla niego zachowanie emocji i nastroju w motywie – i z pewnością widać to w jego dziełach. Bogactwo detali, zachwycające kolory, ciepło i urocza figlarność – to wszystko sprawia, że postaci niemal ożywają przed naszymi oczami!

Kolekcja Disney Christmas Jubliee od Fyrklövern jest wykonana z trwałej porcelany skaleniowej. To szeroki wybór naczyń, pozwalający stworzyć indywidualną oprawę stołu: talerze, salaterki, półmiski, waza, sosjerka, dzbanek, formy żaroodporne, a także szklanki i kieliszki do wina z postacią Dzwoneczka! Talerze są dostępne z różnymi motywami, tak więc każdy członek rodziny może wybrać ten ze swoim ulubionym bohaterem. Naczynia można myć w zmywarce, w delikatnym programie.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *